MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 8681227

nr 868 1227

Lavoar

sekelskifte, 1900, längd: 79, djup: 50, höjd: 72

Kondition: slitage, slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 januari 2014
kl 19:57:32